poniedziałek 22 stycznia 2018r.  imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego.

<<   Styczeń   >>
NiPoWt¦rCzPtSo
    1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

STATYSTYKA
Zespoły

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Radomiu jest dysponentem jednostek systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne i realizuje Plan Działania Systemu - Państwowe Ratownictwo Medyczne dla Województwa Mazowieckiego w zakresie ratownictwa medycznego w wyznaczonych rejonach operacyjnych.

W 24 miejscowo¶ciach znajduj± się miejsca stacjonowania zespołów Ratownictwa Medycznego podległych pod Radomsk± Stację Pogotowia Ratunkowego w Radomiu.




1.  Radom, ul. Tochtermana 1  S - Zespół specjalistyczny  
  S - Zespół specjalistyczny
  P - Zespół podstawowy
  P - Zespół podstawowy    
  P - Zespół podstawowy
2. 
  Radom, ul. Aleksandrowicza 5 

 P - Zespół podstawowy
  P - Zespół podstawowy
3.  Radom,ul. Potkanowska 50   P - Zespół podstawowy
  P - Zespół podstawowy
4. 
  Przytyk, ul. Zachęta 57 
 
  P - Zespół podstawowy
5. 
  Jedlińsk, ul. Warszawska 55 

  S - Zespół specjalistyczny
6. 
  Pionki, ul. Legionistów 38      
 
  S - Zespół specjalistyczny
7. 
  Gózd, ul. Radomska 34b

  P - Zespół podstawowy
8. 
  Skaryszew, ul. Skłodowskiej 12  

  P - Zespół podstawowy
9.   
  Iłża, ul. Dr Anki 4  
 
  S - Zespół specjalistyczny
10.  Lipsko , ul. ¦niadeckiego 2  S - Zespół specjalistyczny
  P - Zespół podstawowy
11. 
  Policzna, ul. Osiedlowa 1a

  P - Zespół podstawowy
12. 
  ¦wierże Górne      
      
  P - Zespół podstawowy
13. 
  Głowaczów, ul. Warecka 13   

  P - Zespół podstawowy
14. 
  Zwoleń, ul. Ludowa 7     

  S - Zespół specjalistyczny
15. 
  Kozienice, Al. Sikorskiego 10    

  S - Zespół specjalistyczny
16.  Grójec, ul. Skargi 10     S - Zespół specjalistyczny
  P - Zespół podstawowy
17. 
  Warka, ul. Wysockiego 7  
    
  S - Zespół specjalistyczny
18.  Białobrzegi, ul. Spacerowa 10     S - Zespół specjalistyczny
  P - Zespół podstawowy
19. 
  Nowe Miasto n/Pilic± ul. Tomaszowska 43

  S - Zespół specjalistyczny
20. 
  Mogielnica, ul. Dziernowska 40  

  P - Zespół podstawowy
21.  Przysucha, ul. Partyzantów 8     S - Zespół specjalistyczny  
  P -Zespół podstawowy
22. 
  Szydłowiec, ul. Staszica 4   

  S - Zespół specjalistyczny
23.   
  Wierzbica, ul. Sienkiewicza 37   

  P - Zespół podstawowy
24. 
  Chlewiska, ul. Szkolna 15    

  P - Zespół podstawowy