Logo Pogotowie - Radom

Zespoły

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Radomiu jest dysponentem jednostek systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne i realizuje Plan Działania Systemu - Państwowe Ratownictwo Medyczne dla Województwa Mazowieckiego w zakresie ratownictwa medycznego w wyznaczonych rejonach operacyjnych.

W miejscowościach poniżej znajdują się miejsca stacjonowania zespołów Ratownictwa Medycznego podległych pod Radomską Stację Pogotowia Ratunkowego w Radomiu.

 

1.   Radom, ul. Tochtermana 1   S - Zespół specjalistyczny  
  P - Zespół podstawowy
  P - Zespół podstawowy
  P - Zespół podstawowy    
2.   
  Radom, ul. Aleksandrowicza 5 

 
 P - Zespół podstawowy
 P - Zespół podstawowy
3.   Radom,ul. Potkanowska 50    P - Zespół podstawowy
  P - Zespół podstawowy
4.   Radom,ul. Zientarskiego 4

 P - Zespół podstawowy

5.   Radom,ul. Gębarzewska 15  P - Zespół podstawowy
6.   
  Przytyk, ul. Zachęta 57 

 
  P - Zespół podstawowy
7.   
  Jedlińsk, ul. Warszawska 55 

 
  S - Zespół specjalistyczny
8.   
  Pionki, ul. Legionistów 38      

 
  S - Zespół specjalistyczny
9.   
  Gózd, ul. Radomska 34b

 
  P - Zespół podstawowy
10.  
  Skaryszew, ul. Skłodowskiej 12  

 
  P - Zespół podstawowy
11.    
  Iłża, ul. Dr Anki 4   

 
  S - Zespół specjalistyczny
12.   Lipsko , ul. Śniadeckiego 2   P - Zespół podstawowy
  P - Zespół podstawowy
13.   
  Policzna, ul. Osiedlowa 1a

 
  P - Zespół podstawowy
14.   
  Świerże Górne      
      
  P - Zespół podstawowy
15.   
  Głowaczów, ul. Warecka 13   

 
  P - Zespół podstawowy
16.   
  Zwoleń, ul. Ludowa 7     

 
  P - Zespół podstawowy
17.  
  Kozienice, Al. Sikorskiego 10    

 
  S - Zespół specjalistyczny
18.   Grójec, ul. Skargi 10      S - Zespół specjalistyczny
  P - Zespół podstawowy
19.   
  Warka, ul. Wysockiego 7  
    
  P - Zespół podstawowy
20.   Białobrzegi, ul. Spacerowa 10      S - Zespół specjalistyczny
  P - Zespół podstawowy
21.   
  Nowe Miasto n/Pilicą ul. Tomaszowska 43

 
  P - Zespół podstawowy
22.   
  Mogielnica, ul. Dziernowska 40  

 
  P - Zespół podstawowy
23.   Przysucha, ul. Partyzantów 8      S - Zespół specjalistyczny  
  P -Zespół podstawowy
24.   
  Szydłowiec, ul. Staszica 4   

 
  P -Zespół podstawowy
25.    
  Wierzbica, ul. Sienkiewicza 37   

 
  P - Zespół podstawowy
26.  
  Chlewiska, ul. Szkolna 15    

 
  P - Zespół podstawowy
27.   Żyrardów, ul. Jaktorowska 15A   S - Zespół specjalistyczny  
  P -Zespół podstawowy
28.

  Mszczonów. ul. Fabryczna 6

  P -Zespół podstawowy
29.

  Grodzisk Mazowiecki, ul. Kierlańczyków 21

  P -Zespół podstawowy
30.

  Milanówek, ul. Warszawska 18

  P -Zespół podstawowy
31.   Błonie, ul. Lesznowska 20A   S - Zespół specjalistyczny  
   P -Zespół podstawowy
32.   Ożarów Mazowiecki, u. Poznańska 127A

  P -Zespół podstawowy

33.   Stare Babice, ul. Rynek 21

  P -Zespół podstawowy

35.   Łomianki, ul. Warszawska 31

  P -Zespół podstawowy

 

tel. 999 lub 112

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.